Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
01.02.2017 - Spotkanie autorskie z ks. profesorem Andrzejem Hanichem

1 lutego odbyło się spotkanie z ks. prof. dr hab. Andrzejem Hanichem, autorem bestsellerowej książki kucharskiej "Opolszczyzna w wielu smakach". Stanowi ona kontynuację dwóch poprzednich wydań: „Opolszczyzna w wielu smakach” (2012) oraz „Smaki polskie i opolskie” (2014).
Ksiądz prof. Andrzej Hanich, obecnie pracownik naukowy Instytutu Śląskiego w Opolu oraz proboszcz parafii w Prószkowie, był wielokrotnie wyróżniany i nagradzany za swoją
działalność, m.in. przez Stolicę Apostolską papieskim tytułem kapelana Jego Świątobliwości oraz przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego srebrną odznaką „Za opiekę nad zabytkami”.
Spotkanie autorskie odbyło się w ramach wykładów dla studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Nysie. Gościem tego spotkania był dr inż. Piotr Bernat, który wygłosił wykład zatytułowany "Uniwersytet Trzeciego Wieku a edukacja żywieniowa".
Publiczność miała również okazję zwiedzić - wraz z kuratorem, Adriana Zalewską - wystawę czasową  "Stoliku nakryj się! Jak jadali nasi przodkowie".

FotoFotoFoto
FotoFotoFoto

Aktualności

Eksponat miesiąca - Bartłomiej Strobel mł. (?), „Portret cesarza Ferdynanda II Habsburga” (1. poł. XVII w.)


 

Zapraszamy do Kamieńca

 
Podstrony:  1  2  3 
 

 


48-300 Nysa
ul. Biskupa Jarosława 11

tel. 77 435 50 10, 77 433 20 83
e-mail: info@muzeum.nysa.pl
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

          

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA